Dziś około godziny 10:30 na drodze krajowej nr 22, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do miejscowości Stogi, doszło do wypadku drogowego.
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 56-letnia kierująca Nissanem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu. W wyniku tego uderzyła w Hyundaia, który następnie odbił się i uderzył w nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę marki MAN.
Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Do szpitala zostali przewiezieni kierowcy obu samochodów osobowych. Na miejscu wypadku pracują funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.
Informacje i foto: Komenda Powiatowa Policji w Malborku
Komentarze
Prześlij komentarz