Dziś Rada Miasta Malborka podejmie decyzję, czy udzielić wotum zaufania burmistrzowi Markowi Charzewskiemu oraz przyznać mu absolutorium. Radni swoją drogą, jesteśmy ciekawi, jak uważacie – czy pan Marek Charzewski powinien otrzymać wotum zaufania za zarządzanie naszym miastem?
Komentarze
Prześlij komentarz