Na terenie I LO w Malborku znajduje się trochę ukryty, trochę zapomniany pomnik w formie głazu z tablicą pamiątkową.
Napis brzmi:
1945-1985 W ROCZNICĘ WYZWOLENIA I POWROTU MALBORKA DO MACIERZY.
Absolwenci LO im. H. Sienkiewicza.
Jak powiększycie zdjęcie do maksymalnej wielkości - napis jest dość czytelny.
Komentarze
Prześlij komentarz