Świetna akcja, dziękujemy druhowie! 👏👏
Strażacy z OSP Malbork oczyścili dno kąpieliska miejskiego na rzece Nogat. Nurkowie i ratownicy wyciągnęli z wody niebezpieczne przedmioty, dbając o to, aby mieszkańcy i turyści mogli bezpiecznie korzystać z akwenu.
Wszystko to w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu letniego. Bezpieczeństwo nad wodą to podstawa! 🌊☀️
Foto i informacje: OSP Ratownictwo Wodne Malbork
Komentarze
Prześlij komentarz