Strażacy z OSP z Malbork oczyszczali kąpielisko miejskie!


Świetna akcja, dziękujemy druhowie! 👏👏

Strażacy z OSP Malbork oczyścili dno kąpieliska miejskiego na rzece Nogat. Nurkowie i ratownicy wyciągnęli z wody niebezpieczne przedmioty, dbając o to, aby mieszkańcy i turyści mogli bezpiecznie korzystać z akwenu.

Wszystko to w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu letniego. Bezpieczeństwo nad wodą to podstawa! 🌊☀️

Foto i informacje: OSP Ratownictwo Wodne Malbork 





Komentarze