W najbliższą sobotę na stadionie przy ulicy Toruńskiej (boisko ze sztuczną nawierzchnią) odbędzie się mecz barażowy o awans do A-klasy pomiędzy Nogatem Malbork a GKS Gardeja.
W pierwszym spotkaniu w Gardei ekipa z Malborka przegrała 2:1, więc w rewanżu musi wygrać. Nogat liczy na głośny doping – początek meczu 27 czerwca 2026 o godzinie 15:00.
Komentarze
Prześlij komentarz