Noc Profilaktyki w Malborku - życie bez uzależnień

Przygotowania do wymarszu
Akcja rozpoczęła się 22 czerwca 2013 o godzinie 15:30.
Zjawiła się spora grupa młodzieży z malborskiej grupy „Podaj dalej”. Młodzież przemierzała ulice Malborka  z hasłami promującymi modę na życie wolne od uzależnień. Podczas happeningu rozdawano mieszkańcom naklejki „Ogólnopolska Noc Profilaktyki – moda na życie bez uzależnień jak również materiały kampanii profilaktycznej „Kieruj bez procentów

Hasła wymyślała sama młodzież. Tu "Daj mi pół litra miłości i działkę rozmowy"
Z-ca Burmistrza miasta Malborka Jerzy Skonieczny oraz Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Malborku nadkom. Artur Mędrzycki powitali zgromadzoną młodzież i wszystkich uczestników Nocy Profilaktyki.
O godz. 16.00 wszyscy zebrani przez 60 sekund wykonali wspólny gest - prawą dłonią położoną na sercu przez 60 sekund wybijali wspólnie jego rytm. Rytm WOLNYCH SERC.

Scena była ustawiona na parkingu przy ul.Kościuszki w pobliży Centrum Turystyki
Druga część Ogólnopolskiej Nocy Profilaktyki odbyła się w I LO w Malborku w godz.19.00 - 22.00. Zebrani oglądali spektakl pt. „Sekret” i występ grupy z Młodzieżowego Ośrodka- Szkolno- Wychowawczego, który zajął I miejsce na VI Malborskim Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych organizowanym przez Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Parafia św. Jana Chrzciciela w Malborku - wizyty duszpasterskie (kolęda) w roku 2017

Parafia św. Jana Chrzciciela w Malborku - wizyty duszpasterskie (kolęda) 7-12 stycznia 2019 rok