niedziela, 4 czerwca 2017

Partyk Paziak wygrywa VI turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach

Malbork, tabliczka ukazująca poziom wody w dniu 25 marca 1888. Umieszczona na ścianie dawnego hotelu Zamek

Partyk Paziak wygrał VI turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach.
To szósty turniej i szósta wygrana tego szachisty. Czy ktoś jest w stanie powstrzymać tego młodego zawodnika?

W tym turnieju bliski tego był Marek Dackiewicz, który pokonał Patryka Paziaka i prowadził do ostatniej rundy.
Jednak na finiszu pokonał go Tadeusz Wojszkun i w efekcie "tylko" drugie miejsce.

Data2017-06-01, Miejsce: Malbork Ratusz Stare Miasto 13
Tempo gry: P'10 Sędzia: Marek Dackiewicz
rund, systemem szwajcarskim.

Wyniki końcowe
MTytNazwisko ImięELORankPkt.MBch.Bch.W
1IPaziak, PatrykB 199820006.019.528.006
2IDackiewicz, MarekB 174020005.52130.005
3IWojszkun, TadeuszB 162520005.017025.505
4IGrabarczyk, SylwesterB 159320004.519.528.504
5IIPrzeperski, WitoldB 162318004.02129.004
6IIGiętkowski, GrzegorzB 146118004.01725.004
7IIIKussowski, Andrzej016004.01724.504
8IVKrawczenko, Michał014004.014.518.504
9IIKwiatkowski, MateuszB 167618003.520.529.503
10IIBrzeziński, StanisławB 143518003.52026.003
11IIIWysocki, RyszardB 140916003.01824.003
12IVNowaliński, Andrzej014003.017.523.003
13IVSpich, JanuszB 131714003.01722.503
14IIGurbowicz, JózefB 162618003.01622.003
15IVMagiera, KosmaB 111014002.017.525.002
16IIIMagiera, ArturB 105016002.01721.002
17IIIGałązka, Julia014001.013.517.501
18
Mazur, Paweł010000.014.520.500