piątek, 5 maja 2017

Szachiści ponownie zagrali w Malborku. V turniej szachowy z cyklu Grand Prix Malborka 2017 wygrał Patryk Paziak!

Malbork to nie tylko zamek. Na zdjęciu koszary w Malborku wybudowane w neogotyckim stylu

Partyk Paziak zdominował tegoroczne rozgrywki Grand Prix Malborka w szachach.
Wygrał po raz piąty turniej majowy, mimo że w pierwszej rundzie zaliczył nieoczekiwane potknięcie i przegrał z Ryszardem Wysockim.

Rozgrywki odbyły się w Ratuszu (Stare Miasto 13), rozegrano 7 rund tempem P'10. Turniej sędziował Marek Dackiewicz.

Wyniki końcowe
MTytNazwisko ImięELORanPkt.MBch.Bch.
1IPaziak, PatrykB 201120006.022.0030.00
2IGrabarczyk, SylwesterB 159320005.021.5030.00
3kStępień, Janusz022005.019.5026.00
4IWojszkun, TadeuszB 162520005.017.5024.00
5IIKałużny, KrzysztofB 167518004.519.0026.50
6IIGiętkowski, GrzegorzB 146118004.019.5027.50
7IIKwiatkowski, MateuszB 167618004.018.5027.00
8IISkrzypczyński, KacperB 125218004.018.0027.00
9IIIWysocki, RyszardB 143616004.017.5024.00
10
Kmieć, Patryk010004.016.0020.50
11IIPrzeperski, WitoldB 162318003.519.0026.50
12IDackiewicz, MarekB 174020003.019.0025.50
13IVKrawczenko, Michał014003.018.0025.00
14IISkrzypczyński, DariuszB 121318003.017.5024.00
15IIGurbowicz, Józef170818003.017.0023.50
16IIIKussowski, Andrzej016003.012.5018.00
17IVSpich, JanuszB 131714003.011.0015.00
18IVFryszka, Henryk014002.014.0019.00
19
Mazur, Paweł010001.018.0025.50