czwartek, 27 kwietnia 2017

Sklep Netto w Malborku - informacje dla klientów

Sklep Netto mieści się w Malborku na ulicy Sikorskiego 50.

Przy obiekcie znajduje się bardzo duży parking. Żeby na niego wjechać, trzeba skręcić z ulicy Sikorskiego na ulicę Chrobrego i po 20 metrach skręcić w lewo na wjazd na parking.

Klienci mają do dyspozycji wózki na zakupy, a w środku są charakterystyczne (żółte) dla marki koszyki.
W środku znajdziecie również cukiernię i sklep mięsny.

Sklep Netto jest otwarty:
od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 21:00. 
W niedzielę można zrobić zakupy od 8:00 do 20:00. 



W internecie, na dobrze skonstruowanej stronie można zapoznać się z produktami które można kupić w Netto, dostępna jest również aktualna gazetka promocyjna w formacie pdf.

Strona marki Netto.


Dead Saint's Bitch zagra 28 kwietnia 2017 w Alternatywie

Już w najbliższy piątek w klubie "Alternatywa" (ul. Grunwaldzka 16) zagra zespół Dead Saint's Bitch.

Początek koncertu o godzinie 20:00.

Jak sami o sobie piszą:
"Grupa Dead Saint's Bitch reprezentuje konglomerat wartości nihilistyczno-hedonistycznych. Stylistyka kompozycji oscyluje wokół brzmień nasuwających skojarzenia z kowalstwem artystycznym, przy czym obok tradycyjnego tworzywa w postaci żelaza, stali i metali kolorowych..."

A tu macie próbkę:

wtorek, 25 kwietnia 2017

Supermarket E.Leclerc w Malborku - informacje dla klientów

Supermarket  E.Leclerc mieści się w Malborku na ulicy Sikorskiego 2.

Przy obiekcie dostępny jest duży parking na który wjeżdża się właśnie z ulicy Sikorskiego (naprzeciwko Cukrowni).
Klienci mają do dyspozycji wózki na zakupy, które stoją tuż przy wejściu do supermarketu (trzeba mieć drobne monety 1 zł, 2 zł lub 5 zł).
W środku dostępna jest toaleta dla klientów i przechowalnia bagażu. Jest też sklep lokalnej piekarni "Jędruś" gdzie można kupić ciasto i pieczywo.

Sklep otwarty jest:
od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00
W niedzielę można zrobić zakupy od 10:00 do 19:00.



W internecie można z powodzeniem zapoznać się z asortymentem sklepu, są też aktualne gazetki promocyjne w formacie pdf.

Strona marki E.Leclerc

niedziela, 9 kwietnia 2017

IV Turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach wygrał Partyk Paziak

Kolejny IV Turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach na 2017 zgromadził na starcie 23 zawodników.
Obok starszych, doświadczonych szachistów nie zabrakło całej grupy młodych adeptów królewskiej gry.

Czwarty turniej rozegrany w tym roku i po raz kolejny nie ma mocnych na Patryka Paziaka!

Data: 2017-04-06
Tempo gry: P'10
Sędzia: Marek Dackiewicz
7 rund, systemem szwajcarskim
Rozgrywki jak zwykle odbyły się w "starym" Ratuszu.

MTytNazwisko ImięR. FIDERankPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1IPaziak, PatrykB 201620006.021.5030.50627.0
2IISkrzypczyński, KacperB 125218005.520.5029.00520.0
3IDackiewicz, MarekB 174020005.020.5029.00520.0
4IIKałużny, KrzysztofB 167518005.019.5028.00521.0
5IIPrzeperski, Witold166318005.018.0025.00417.5
6II+Wojszkun, TadeuszB 162519004.524.5034.50422.0
7IIKrotowski, Eugeniusz018004.023.0030.50319.0
8IIIKussowski, Andrzej016004.019.5027.50315.5
9IISkrzypczyński, DariuszB 121318004.019.5026.00419.0
10IIGiętkowski, GrzegorzB 146118004.018.5026.00415.0
11IVMagiera, KosmaB 111014004.013.5020.00414.0
12IIKwiatkowski, MateuszB 167618003.520.5027.00316.5
13IVKrawczenko, Michał014003.517.5025.00311.5
14IIJenczelewski, KarolB 122618003.513.0019.5029.5
15IIBrzeziński, StanisławB 143518003.018.5025.00313.0
16
Warachewicz, Arkadiusz010003.017.0024.50213.0
17IIIWysocki, RyszardB 143616003.015.5021.00313.0
18IIGurbowicz, Józef170818003.014.5021.0028.0
19IIIMagiera, ArturB 105016003.013.0018.50310.0
20IVSpich, JanuszB 131714002.512.0016.5017.5
21
Kmieć, Patryk010002.015.0021.00110.0
22
Trepkowski, Antoni010002.014.5019.0017.0
23
Mazur, Paweł010001.014.5020.0007.0