niedziela, 26 lutego 2017

Koncert "Etna Kontrabande" - 11 marca 2017 w Malborku!

Prawdziwa gratka dla miłośników brzmień w stylu reggae.

Już 11 marca o godzinie 20 w sali Stowarzyszenia M@kulatura na Pl. Słowiańskim odbędzie się koncert zespołu Etna Kontrabande.

Poniżej screen z utworu "Wracamy do gry".






A to cały utwór: 





Bilety:
Jak zwykle w przedsprzedaży taniej - 20zł w sklepie papierniczym ul. Kopernika 8a.
dniu koncertu 25 zł.




środa, 22 lutego 2017

Maskarada - żegnamy Karnawał w Spiżarni

To już niedługo koniec karnawału 😥
Dlatego warto skorzystać z okazji i odziewając wytworny, mniej wytworny albo po prostu fikuśny strój udać się 25 lutego do Spiżarni.
Szczegóły na plakacie.




niedziela, 5 lutego 2017

Patryk Paziak najlepszy w II turnieju z cyklu Grand Prix Malborka w szachach na 2017 rok


Kolejne zwycięstwo w turnieju szachowym odniósł Patryk Paziak     


MTytNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.
1IPaziak, PatrykB 195720005.522.5031.50
2IIKałużny, KrzysztofB 167518005.520.5028.50
3IDackiewicz, MarekB 174020005.023.0032.50
4IIWieczorek, JanB 153018005.019.0025.00
5IISkrzypczyński, DariuszB 121318004.520.5029.00
6IIKwiatkowski, MateuszB 167618004.021.5029.50
7IIGiętkowski, GrzegorzB 146118004.021.0028.00
8IIIWysocki, RyszardB 143616004.018.0025.00
9VKrawczenko, Michał012004.017.5024.50
10IISkrzypczyński, KacperB 125218004.017.0022.50
11IIBrzeziński, StanisławB 143518003.516.0023.00
12IVMagiera, KosmaB 111014003.516.0022.00
13IIGurbowicz, Józef170818003.017.5022.50
14IIKrotowski, Eugeniusz018003.017.0023.00
15IIPrzeperski, Witold166318003.016.0022.00
16IIIMagiera, ArturB 105016003.015.5021.50
17IIIKussowski, Andrzej016003.013.5019.50
18IVNowaliński, Andrzej014002.516.5023.50
19
Kmieć, Patryk010002.016.5023.00
20IVGałązka, Julia012502.013.0017.50
21
Mazur, Paweł010001.016.0023.50
22ITraczewski, WojciechB 164920001.015.5022.00