niedziela, 4 czerwca 2017

Partyk Paziak wygrywa VI turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach

Malbork, tabliczka ukazująca poziom wody w dniu 25 marca 1888. Umieszczona na ścianie dawnego hotelu Zamek

Partyk Paziak wygrał VI turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach.
To szósty turniej i szósta wygrana tego szachisty. Czy ktoś jest w stanie powstrzymać tego młodego zawodnika?

W tym turnieju bliski tego był Marek Dackiewicz, który pokonał Patryka Paziaka i prowadził do ostatniej rundy.
Jednak na finiszu pokonał go Tadeusz Wojszkun i w efekcie "tylko" drugie miejsce.

Data2017-06-01, Miejsce: Malbork Ratusz Stare Miasto 13
Tempo gry: P'10 Sędzia: Marek Dackiewicz
rund, systemem szwajcarskim.

Wyniki końcowe
MTytNazwisko ImięELORankPkt.MBch.Bch.W
1IPaziak, PatrykB 199820006.019.528.006
2IDackiewicz, MarekB 174020005.52130.005
3IWojszkun, TadeuszB 162520005.017025.505
4IGrabarczyk, SylwesterB 159320004.519.528.504
5IIPrzeperski, WitoldB 162318004.02129.004
6IIGiętkowski, GrzegorzB 146118004.01725.004
7IIIKussowski, Andrzej016004.01724.504
8IVKrawczenko, Michał014004.014.518.504
9IIKwiatkowski, MateuszB 167618003.520.529.503
10IIBrzeziński, StanisławB 143518003.52026.003
11IIIWysocki, RyszardB 140916003.01824.003
12IVNowaliński, Andrzej014003.017.523.003
13IVSpich, JanuszB 131714003.01722.503
14IIGurbowicz, JózefB 162618003.01622.003
15IVMagiera, KosmaB 111014002.017.525.002
16IIIMagiera, ArturB 105016002.01721.002
17IIIGałązka, Julia014001.013.517.501
18
Mazur, Paweł010000.014.520.500

piątek, 5 maja 2017

Szachiści ponownie zagrali w Malborku. V turniej szachowy z cyklu Grand Prix Malborka 2017 wygrał Patryk Paziak!

Malbork to nie tylko zamek. Na zdjęciu koszary w Malborku wybudowane w neogotyckim stylu

Partyk Paziak zdominował tegoroczne rozgrywki Grand Prix Malborka w szachach.
Wygrał po raz piąty turniej majowy, mimo że w pierwszej rundzie zaliczył nieoczekiwane potknięcie i przegrał z Ryszardem Wysockim.

Rozgrywki odbyły się w Ratuszu (Stare Miasto 13), rozegrano 7 rund tempem P'10. Turniej sędziował Marek Dackiewicz.

Wyniki końcowe
MTytNazwisko ImięELORanPkt.MBch.Bch.
1IPaziak, PatrykB 201120006.022.0030.00
2IGrabarczyk, SylwesterB 159320005.021.5030.00
3kStępień, Janusz022005.019.5026.00
4IWojszkun, TadeuszB 162520005.017.5024.00
5IIKałużny, KrzysztofB 167518004.519.0026.50
6IIGiętkowski, GrzegorzB 146118004.019.5027.50
7IIKwiatkowski, MateuszB 167618004.018.5027.00
8IISkrzypczyński, KacperB 125218004.018.0027.00
9IIIWysocki, RyszardB 143616004.017.5024.00
10
Kmieć, Patryk010004.016.0020.50
11IIPrzeperski, WitoldB 162318003.519.0026.50
12IDackiewicz, MarekB 174020003.019.0025.50
13IVKrawczenko, Michał014003.018.0025.00
14IISkrzypczyński, DariuszB 121318003.017.5024.00
15IIGurbowicz, Józef170818003.017.0023.50
16IIIKussowski, Andrzej016003.012.5018.00
17IVSpich, JanuszB 131714003.011.0015.00
18IVFryszka, Henryk014002.014.0019.00
19
Mazur, Paweł010001.018.0025.50

czwartek, 27 kwietnia 2017

Sklep Netto w Malborku - informacje dla klientów

Sklep Netto mieści się w Malborku na ulicy Sikorskiego 50.

Przy obiekcie znajduje się bardzo duży parking. Żeby na niego wjechać, trzeba skręcić z ulicy Sikorskiego na ulicę Chrobrego i po 20 metrach skręcić w lewo na wjazd na parking.

Klienci mają do dyspozycji wózki na zakupy, a w środku są charakterystyczne (żółte) dla marki koszyki.
W środku znajdziecie również cukiernię i sklep mięsny.

Sklep Netto jest otwarty:
od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 21:00. 
W niedzielę można zrobić zakupy od 8:00 do 20:00. 



W internecie, na dobrze skonstruowanej stronie można zapoznać się z produktami które można kupić w Netto, dostępna jest również aktualna gazetka promocyjna w formacie pdf.

Strona marki Netto.


Dead Saint's Bitch zagra 28 kwietnia 2017 w Alternatywie

Już w najbliższy piątek w klubie "Alternatywa" (ul. Grunwaldzka 16) zagra zespół Dead Saint's Bitch.

Początek koncertu o godzinie 20:00.

Jak sami o sobie piszą:
"Grupa Dead Saint's Bitch reprezentuje konglomerat wartości nihilistyczno-hedonistycznych. Stylistyka kompozycji oscyluje wokół brzmień nasuwających skojarzenia z kowalstwem artystycznym, przy czym obok tradycyjnego tworzywa w postaci żelaza, stali i metali kolorowych..."

A tu macie próbkę:

wtorek, 25 kwietnia 2017

Supermarket E.Leclerc w Malborku - informacje dla klientów

Supermarket  E.Leclerc mieści się w Malborku na ulicy Sikorskiego 2.

Przy obiekcie dostępny jest duży parking na który wjeżdża się właśnie z ulicy Sikorskiego (naprzeciwko Cukrowni).
Klienci mają do dyspozycji wózki na zakupy, które stoją tuż przy wejściu do supermarketu (trzeba mieć drobne monety 1 zł, 2 zł lub 5 zł).
W środku dostępna jest toaleta dla klientów i przechowalnia bagażu. Jest też sklep lokalnej piekarni "Jędruś" gdzie można kupić ciasto i pieczywo.

Sklep otwarty jest:
od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00
W niedzielę można zrobić zakupy od 10:00 do 19:00.



W internecie można z powodzeniem zapoznać się z asortymentem sklepu, są też aktualne gazetki promocyjne w formacie pdf.

Strona marki E.Leclerc

niedziela, 9 kwietnia 2017

IV Turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach wygrał Partyk Paziak

Kolejny IV Turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach na 2017 zgromadził na starcie 23 zawodników.
Obok starszych, doświadczonych szachistów nie zabrakło całej grupy młodych adeptów królewskiej gry.

Czwarty turniej rozegrany w tym roku i po raz kolejny nie ma mocnych na Patryka Paziaka!

Data: 2017-04-06
Tempo gry: P'10
Sędzia: Marek Dackiewicz
7 rund, systemem szwajcarskim
Rozgrywki jak zwykle odbyły się w "starym" Ratuszu.

MTytNazwisko ImięR. FIDERankPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1IPaziak, PatrykB 201620006.021.5030.50627.0
2IISkrzypczyński, KacperB 125218005.520.5029.00520.0
3IDackiewicz, MarekB 174020005.020.5029.00520.0
4IIKałużny, KrzysztofB 167518005.019.5028.00521.0
5IIPrzeperski, Witold166318005.018.0025.00417.5
6II+Wojszkun, TadeuszB 162519004.524.5034.50422.0
7IIKrotowski, Eugeniusz018004.023.0030.50319.0
8IIIKussowski, Andrzej016004.019.5027.50315.5
9IISkrzypczyński, DariuszB 121318004.019.5026.00419.0
10IIGiętkowski, GrzegorzB 146118004.018.5026.00415.0
11IVMagiera, KosmaB 111014004.013.5020.00414.0
12IIKwiatkowski, MateuszB 167618003.520.5027.00316.5
13IVKrawczenko, Michał014003.517.5025.00311.5
14IIJenczelewski, KarolB 122618003.513.0019.5029.5
15IIBrzeziński, StanisławB 143518003.018.5025.00313.0
16
Warachewicz, Arkadiusz010003.017.0024.50213.0
17IIIWysocki, RyszardB 143616003.015.5021.00313.0
18IIGurbowicz, Józef170818003.014.5021.0028.0
19IIIMagiera, ArturB 105016003.013.0018.50310.0
20IVSpich, JanuszB 131714002.512.0016.5017.5
21
Kmieć, Patryk010002.015.0021.00110.0
22
Trepkowski, Antoni010002.014.5019.0017.0
23
Mazur, Paweł010001.014.5020.0007.0